Gizlilik Politikası | Bodrum Kiralık Yazlık Tatil Evleri ve Villaları


Web sitemiz  üzerinden rezervasyon yapmayı tercih etmenize neden olan güven duygusu bizim için çok önemlidir. Bu nedenle kişisel bilgilerinizin mahremiyet ve gizliliğini layıkıyla ve gayretle himaye ve muhafaza etmekteyiz.

Gizlilik politikalarımızda sizleri koruma amaçlı ve gelişen teknoloji ve sistemlerin yapıları gereği zaman zaman güncellemeler yapmaktayız. Yapacağınız rezervasyon hizmetleri için geçerli olan gizlilik politikası, rezervasyonun gerçekleştiği tarihdeki gizlilik politikası kurallarına tabi tutulur.

Bilgi Toplama

Bir rezervasyon yaptığınızda adınız, adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve rezervasyon sırasında belirttiğiniz diğer tüm bilgiler yüksek güvenlikli dijital bilgi merkezlerimizde saklanmakta ve 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Kişisel bilgilerin erişimi ve kullanımı için güvenlik prosedürleri ve teknik kısıtlamalar kullanmaktayız. Yetkili personelimiz yalnızca servislerimiz kapsamındaki görevlerini yerine getirebilmek için kişisel bilgilere erişebilir. Sunucu ve ağımız yetkisiz girişlere karşı koruma duvarları tarafından korunmaktadır ve sunucularımıza yetkisiz giriş veya suistimalleri (ve buna yönelik denemeleri) izlemek ve tespit etmek üzere oluşturulmuş güvenlik ihlallerini tespit sistemlerimiz bulunmaktadır.

İletişimİlanlar

Bodrumda keyifli bir tatile hazırsanız villalarımızı inceleyin

Bodrum Villa Turizm | Bodrumun İlk Villa Kiralama Ofisi