Evimi Kiraya Vermek İstiyorum | Bodrum Kiralık Yazlık Tatil Evleri ve Villaları

Bodrum Villa Turizm | Bodrumun İlk Villa Kiralama Ofisi

Kiraya vermek istediğiniz eviniz mi var?

Haydi evinizi kiraya verin
Kullanmadığınız evinizi sistemimize kolayca ekleyin, birkaç fotoğraf ve açıklamadan sonra evini ilana açılsın ve rezervasyon almaya başlasın.


Bizimle çalışın, her zaman kazanın!

İlan sahiplerinin  villalarını  yurt içinde ve yurt dışında günlük kiralama hizmeti veren Booking.com, Wimdu, Airbnb, Holidaylettings, VRBO, HomeAway, FlipKey, HouseTrip gibi 20'den fazla portal ve 500'ün üzerinde acentaya entegreli bir şekilde ücretsiz olarak dağıtımını API, XML veya manuel ekleme yoluyla gerçekleştirip rezervasyon almaktayız.

Bodrum Villa Turizm | Bodrumun İlk Villa Kiralama Ofisi

Bodrum Villa Turizm | Bodrumun İlk Villa Kiralama Ofisi

Tek sistem, bütün dünya!

Evoteli Turizm Seyahat acentası güvencesiyle rezervasyon almaya başlayın.


Ev Sahipliği Sorumlulukları


İlan sahibi, kullanıcılar tarafından rezervasyon isteği geldiğinde 24 saat içinde talebe olumlu veya olumsuz cevap vermekle yükümlüdürler.

 İlan sahibi ve sağlayıcılar, konaklanan alanı, sözleşmenin amacına uygun biçimde kullanılmaya ve işletilmeye elverişli bir durumda misafire teslim etmekle yükümlüdür.

İlan sahibi, misafirin konaklayacağı süre içinde yapılması zorunlu olan esaslı onarımlar var ise, misafir tarafından bildirimde bulunulduğu anda, gideri kendisine ait olmak üzere yapmakla yükümlüdür.

İlan sahibi ve sağlayıcıların misafirin konaklayacağı yer hakkında yanlış bilgi vermemesi gerekir. Eğer ilan ile ilgili yanıltıcı bilgi vermiş ise misafirin rezervasyonu iptal etme hakkı vardır.

Konaklama yapılacak yerle ilgili zorunlu sigorta, vergi ve benzeri yükümlülüklerin karşılanması ilan verene aittir.

Aşağıda belirtilen durumlarda misafirin rezervasyonu koşulsuz  iptal etme hakkı vardır

* Misafirin ilan sahibine ulaşamaması
* İlanda yanlış adres beyanı
* Yanlış ve yanıltıcı ilan
* Ciddi temizlik sorunu
* Ailede vefat (ispat gereklidir)
* Gidilecek bölgede doğal afet
* İlan tipi ile teslim edilen yerin farklı olması

Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına göre 1774 Sayılı Kimlik Bildirme Kanunu’nun 2. Maddesi’nin 1. Fıkrasında sayılan tesislere“günübirlik kiralanan evler” eklenmiştir. Böylece anılan maddenin son hali şu şekilde düzenlenmiştir. “Otel, motel, han, pansiyon, bekâr odaları, günübirlik kiralanan evler, kamp, kamping, tatil köyü ve benzeri her türlü, özel veya resmî konaklama yerleri ile özel sağlık müesseseleri, dinlenme ve huzur evleri, dinî ve hayır kurumlarının sosyal tesislerinin sorumlu işleticileri, bu yerlerde ücretli veya ücretsiz, gündüz veya gece, yatacak yer gösterdikleri yerli veya yabancı herkesin kimlik ve geliş - ayrılış kayıtlarını, örneğine ve usulüne uygun şekilde günü gününe tutmak, genel kolluk örgütlerinin her an incelemelerine hazır bulundurmak, Devlet İstatistik Enstitüsüne, talebi halinde vermek zorundadırlar.” “Bu Kanun’un 2 nci maddesinde sayılan özel veya resmi her türlü konaklama tesisleri tüm kayıtlarını bilgisayarda günü gününe tutmak, genel kolluk kuvvetlerinin bilgisayar terminallerine bağlanarak mevcut bilgi, belge ve kayıtları genel kolluk kuvvetlerine anlık olarak bildirmek zorundadırlar. Buna göre , ilan sahibi bodrum villa .com.tr da yayınladığı konaklama yeri için Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına göre 1774 sayılı kimlik bildirme kanunununda yer alan maddeleri yerine getirmekle sorumludur.

Bodrumda keyifli bir tatile hazırsanız villalarımızı inceleyin

Bodrum Villa Turizm | Bodrumun İlk Villa Kiralama Ofisi